Logilink | Free-standing adjustable footrest | EO0007
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross weight | 3.5 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Muud funktsioonid | For improved blood circulation and relief of the legs. 6 possible height settings. Felt surface prevents feet from slipping off the support. All-steel construction holds the weight you put on the footrest. Easy to carry thanks to the soft grip handle. Dur |
| Net weight | 2.4 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100 g |
| Producer | Logilink |
| Producer product family | Free-standing adjustable footrest |
| Producer product name | EO0007 |
| Tare weight (kg) | 1.1 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.019092 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: logilink free-standing adjustable footrest eo0007, eo0007, logilink, lisaseadmed




